Skip to main content
Logo print

Hotel Santana | Legrand Poland

Hotel Santana
05/12/2022

Hotel Santana

Białystok, Poland

Santana, Białystok - kompleks hotelowo-bankietowy z automatyką budynkową Celiane.

Po ostatniej rozbudowie do dyspozycji gości oddano pięć luksusowych sal bankietowych, mogących pomieścić ok. 800 osób, komfortowy hotel na 45 osób i sale konferencyjno-szkoleniowe o powierzchniach od 20 do 300m².

W przedstawionej na zdjęciach sali „pałacowej” widzimy liczne rodzaje świateł dekoracyjnych: żyrandole, kinkiety, itd. Załączając jedno oświetlenie lub kilka możemy wpływać na wystrój sali. Korzystanie z tradycyjnych łączników dla tak licznych świateł podczas balu lub spotkania jest trudne gdy chcemy szybko uzyskać pożądany efekt świetlny. Zadanie to ułatwia automatyka budynkowa Celiane. Dotknięcie jednego klawisza scenariusza i wybór scenariusza załącza uprzednio zaprogramowaną grupę świateł np. tylko żyrandoli i świateł punktowych.

HOTEL SANTANA


Pracownik korzystając z multimedialnego panelu dotykowego zarządza oświetleniem sali bankietowej, holu głównego i na zewnątrz obiektu. Na ekranie widać które światła są załączone, można je włączyć lub wyłączyć. Użytkownicy automatyki budynkowej Celiane w kompleksie hotelowo - bankietowym „Santana” są zadowoleni z prostoty obsługi tego systemu i elegancji rozwiązań.