Skip to main content
Logo print

Realizacje | Legrand Poland

sortuj według
Sklepy i centra handlowe
Marcredo
09/12/2022

Centrum handlowe Marcredo w Ciechanowie.

W nowo otwartym centrum handlowym Marcredo o powierzchni 15500 m² zainstalowano wszystkie elementy zasilania, rozdziału i zabezpieczeń elektrycznych firmy Legrand: transformator 2500 kVA, most szynowy 4000A, rozdzielnicę główną z wyłącznikiem DMX 4000A (wersja wysuwna), szynoprzewody dystrybucyjne 1250A.

Placówki medyczne
RYVU THERAPEUTICS – badania i rozwój w biotechnologii
09/12/2022

Ryvu Therapeutics jest polską biotechnologiczną firmą dostarczającą innowacyjne preparaty wykorzystywane w onkologicznej terapii celowanej. Ryvu Therapeutics rozwija nowatorskie terapie w obszarach, w których brakuje dostatecznych metod leczenia nowotworów.

Sercem nowego obiektu Ryvu Therapeutics jest kompleks laboratoriów badawczych z zakresu chemii medycznej, biochemii, biologii molekularnej i komórkowej oraz analityki, niezbędnych do badań nad innowacyjnymi lekami. Uruchomienie tego ośrodka w Krakowie zwiększa potencjał w produkcji leków Ryvu Therapeutics.

Sklepy i centra handlowe
Centrum Handlowe Ferio Wawer
09/12/2022

Wnętrza zabytkowej fabryki Kazimierza Szpotańskiego z początku XX wieku zostały zaadaptowane na unikalną galerię handlową. Cały obiekt od strony elektrycznej jest obsługiwany przez produkty firmy Legrand.

Niepowtarzalne Centrum mieści w swoich wnętrzach działalność handlową znanych marek, usługi niezbędne lokalnej społeczności oraz inicjatywy kulturalne Wawerskiego Centrum Kultury. Lokalna społeczność i varsavianiści są dumni z udanej rewitalizacji fabrycznych wnętrz. Cały obiekt od strony elektrycznej jest obsługiwany przez produkty firmy Legrand, która ma duże doświadczenie projektowe w doborze optymalnych rozwiązań dla obiektów komercyjnych.

Placówki medyczne
Klinika Medico-Brain
09/12/2022

Klinika Zdrowia i Rozwoju Osobistego Medico-Brain w Warszawie.

Medico-Brain jest ośrodkiem medyczno-terapeutycznym specjalizującym się w profesjonalnych badaniach i diagnostyce z dziedziny terapii chorób i zaburzeń neurologicznych, psychologicznych, psychiatrycznych i logopedycznych oraz rozwoju potencjału mózgu.

Za sprawą najwyższej staranności o estetykę i dobór wszystkich elementów w aranżacji pomieszczeń już sam wystrój wnętrza odpręża i daje poczucie komfortu i relaksu. Począwszy od sali recepcji poprzez gabinety i sale terapeutyczne w klinice zwraca uwagę zarówno estetyka jak i zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań architektury wnętrz.

Ciekawe projekty
Hala Stulecia
09/12/2022

Stulecie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Hala Stulecia we Wrocławiu - "perełka XX wiecznego modernizmu" - została umieszczona na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO jako wyjątkowe dzieło architektoniczne i konstrukcyjne (z największą kopułą żelbetową na świecie). Od momentu powstania w 1913 roku służyła jako prestiżowe miejsce wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Inwestor zlecając rewitalizację obiektu szczególny nacisk położył na niezawodne i elastyczne zasilanie w energię elektryczną potrzebne dla różnorodnego przeznaczenia Hali.

Przemysł
F. H. Nowalijka
09/12/2022

F.H. NOWALIJKA - Jedna z największych firm w Polsce w branży owocowo-warzywnej.

Powstała w 2002 roku rodzinna firma F.H. Nowalijka jest aktualnie jedną z największych w branży owocowo-warzywnej. Świeże warzywa są przechowywane w nowopowstałym magazynowo-chłodniczym centrum logistycznym o powierzchni 5000 m². Zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie chłodnictwa i magazynowania gwarantuje zachowanie europejskich standardów bezpieczeństwa żywności, co pozwala jej na dynamiczny rozwój na rynku Unii Europejskiej.

Ciekawe projekty
Nowe biuro Polskiej Akcji Humanitarnej w Warszawie
09/12/2022

Polska Akcja Humanitarna działa jako organizacja pozarządowa od 1994 roku. Misją organizacji, powstałej z inicjatywy Janiny Ochojskiej, jest pomoc osobom poszkodowanym w konfliktach zbrojnych i katastrofach naturalnych.

Przemysł
Sortownia DPD w Strykowie
09/12/2022

Produkty Legrand w największej w Europie sortowni DPD w Strykowie.

Centralna Sortownia DPD w Strykowie jest przystosowana do jednoczesnej obsługi 150 bram załadunkowych i rozładunkowych z wydajnością sortowania 35 tysięcy paczek na godzinę. Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie.

Przemysł
NEWAG
09/12/2022

Wagony Inspiro firmy NEWAG dla I i II linii Metra.

Nowoczesne wagony Inspiro eksploatowane na odcinku I linii, a w przyszłości także II linii Metra powstają wg projektu Siemensa w Nowosądeckiej firmie Newag. Aluminiowe wagony są o 30% lżejsze od dotychczas eksploatowanych, stalowych konstrukcji. W składach po 6 sztuk mogą pomieścić aż do 1500 osób. W składzie metra pasażerowie mogą swobodnie przemieszczać się między wagonami. Docelowo przewidziano dostarczenie 315 wagonów Inspiro.

Sklepy i centra handlowe
Galeria Młociny w Warszawie
09/12/2022

Nowatorski projekt galerii powstał w znanej pracowni architektonicznej Kuryłowicz&Associates.

Centrum handlowe o powierzchni ponad 225 tys. m2 precyzyjnie dostosowane jest do najnowszych trendów zakupowych. Klienci zadowoleni są z połączenia bogatej oferty modowej i licznych punktów gastronomicznych.
 

<