Skip to main content
Logo print

Realizacje | Legrand Poland

sortuj według
Sklepy i centra handlowe
Galeria Młociny w Warszawie
09/12/2022

Nowatorski projekt galerii powstał w znanej pracowni architektonicznej Kuryłowicz&Associates.

Centrum handlowe o powierzchni ponad 225 tys. m2 precyzyjnie dostosowane jest do najnowszych trendów zakupowych. Klienci zadowoleni są z połączenia bogatej oferty modowej i licznych punktów gastronomicznych.
 

Obiekty HI-TECH i Obiekty Sportowe
Hipodrom Sopot, Polska
09/12/2022

Ponad 100-letni Hipodrom Sopot po rewitalizacji.

Zakończony projekt rewitalizacji historycznego Zespołu Hipodromu Sopot pozwolił stworzyć funkcjonalne i nowoczesne Centrum Jeździectwa klasy światowej. Sopocki Hipodrom to 40 hektarów terenu, na którym odbywają się zawody jeździeckie z takich dyscyplin jak skoki, ujeżdżanie oraz wszechstronny konkurs konia wierzchowego. Organizowane są wyścigi konne oraz aktywnie działa klub jeździecki, gdzie prowadzona jest nauka jazdy konnej.

 

Sklepy i centra handlowe
Forum Koszalin
09/12/2022

Forum Koszalin z charakterystyczną bryłą wieży zaprojektowaną na kształt latarni morskiej to największe w regionie centrum handlowo-rozrywkowe.

Każdy z wynajmowanych lokali jest bezpośrednio zasilany energią elektryczną przez tory główne 4000 A szynoprzewodów. Pozwala to zagwarantować najwyższą pewność dostawy energii elektrycznej. Zastosowane szynoprzewody Zucchini o łącznej długości 2500 m docierają do każdego indywidualnego odbiorcy energii elektrycznej na trzech kondygnacjach.

Placówki medyczne
Szpital w Radomsku
09/12/2022

Szpital w Radomsku – wykorzystanie bakteriobójczych jonów srebra w mechanizmach Mosaic.

Zabijanie bakterii, pleśni, grzybów, zarodników i pasożytów przez związki srebra przebadano w XIX wieku. Obecnie dzięki badaniom laboratoryjnym na poziomie komórkowym poznano bliżej przyczynę tego zjawiska. Dzięki katalitycznym właściwościom srebra materiał genetyczny komórek mikroorganizmów ulega utlenieniu. Jednocześnie nie stwierdzono toksycznego wpływu srebra na komórki ludzkie, zwierzęce ani roślinne.

Ciekawe projekty
Arctowski
09/12/2022

Stacja Polskiej Akademii Nauk w Antarktyce na wyspie Króla Jerzego.

Całoroczna polarna stacja Zakładu Biologii Antarktyki PAN jest odległa od Polski o 14 tys. km. Polscy naukowcy prowadzą badania i monitoring z następujących dziedzin: oceanografii, geologii, glacjologii, meteorologii, sejsmologii, a przede wszystkim biologii i ekologii. Ze względu na walory przyrodnicze tego miejsca placówkę odwiedza rocznie ponad 3000 turystów.