Skip to main content
Logo print

Automatyka domowa My Home | Legrand Poland

Automatyka domowa My Home

MY HOME to system automatyki domowej podnoszący bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Zakres funkcjonalny systemu obejmuje sterowanie oświetleniem, roletami, termoregulację i monitoring zużycia mediów, system alarmowy, dystrybucję dźwięku, obsługę funkcji wideodomofonowych. My Home daje możliwość tworzenia scenariuszy aktywowanych naciśnięciem jednego przycisku, np. jednoczesne przygaszenie światła, opuszczenie rolet, podniesienie temperatury, włączenie muzyki i aktywacja systemów alarmowych w nieużywanych strefach obiektu. Dodatkową zaletą jest możliwość zdalnego sterowania funkcjami automatyki za pomocą komputera, smartfona. Integracja My Home z seriami osprzętu Axolute i Celiane, to doskonałe połączenie nowoczesnej technologii i elegancji.

Automatyka My Home

My Home SCS Living Now

Innowacyjne urządzenia, takie jak łączniki scenariuszy, sterowniki, ekrany dotykowe i wideodomofony połączone z nowoczesnym wzornictwem serii Living Now pozwalają na sterowanie wszystkimi funkcjami automatyki domowej My Home, wnosząc do domu użytkownika nową jakość.

Automatyka My Home

My Home SCS Celiane

System My Home umożliwiający automatyczne sterowanie oświetleniem, roletami oraz obsługę innych funkcji automatyki domowej został zintegrowany z osprzętem Celiane. Dzięki temu zaawansowana i przyjazna technologia została połączona z nowoczesnym i eleganckim designem

Automatyka My Home

Valena Allure

 Zaawansowane sterowanie oświetleniem, roletami i innymi aspektami automatyki domowej jest dostępne w połączeniu z nowoczesnym designem. Jest to możliwe, dzięki zintegrowaniu łatwej w obsłudze technologii systemu My Home z osprzętem Valena Allure.

Automatyka My Home

Valena life

Integracja systemu My Home z osprzętem Valena Life pozwala na automatyczne sterowanie oświetleniem, roletami i innymi funkcjami automatyki domowej, jednocześnie łącząc zaawansowaną oraz intuicyjną technologię ze stylowym designem.

Automatyka My Home

My Home SCS - elementy wspólne

Automatyka domowa My Home to nie tylko osprzęt, ale także elementy niezwiązane z żadną serią, niezbędne do jej prawidłowego: interfejsy, aktory, czujki, piloty.