Skip to main content
Logo print

Aktualności | Legrand Poland

Aktualności

Typ
    Type
Kategoria produkty
38 Aktualności
Nowości
Ogólne 15/09/2023

JESIENNE NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE!

Wielkimi krokami zbliża się jesień, a razem z nią w naszej ofercie pojawiają się nowości. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które stanowią uzupełnienie dotychczasowej oferty o atrakcyjne i nowoczesne rozwiązania. 

Ensto
Ogólne 02/08/2023

Połączenie spółki Legrand Polska sp. z o.o. (jako Spółki Przejmującej) ze spółką Ensto Building Systems sp. z o.o. (jako Spółką Przejmowaną).

Legrand Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich, adres: ul. Waryńskiego 20, 57-200 Ząbkowice Śląskie, Polska, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000142835, NIP:…

zmiana cennika
Ogólne 15/02/2023

Zmiana cen bazowych

W związku ze zmianą cen bazowych produktów Legrand Polska dostępny jest nowy cennik Legrand, który obowiązuje od dnia 15 lutego 2023 roku.

system myhome przechodzi ewolucję
Ogólne 27/01/2023

System MyHOME przechodzi ewolucję

Od listopada będzie dostępna możliwość sterowania systemem automatyki domowej MyHome w prosty sposób, za pomocą aplikacji Home + Control. Wystarczy, dokonać aktualizacji firmware serwera MyHOME. Nowe funkcje i nowy interfejs! Dzięki aplikacji  Home + Control możliwe będzie: Tworzenie  scenariuszy dostosowanych do Twoich potrzeb. Planowanie harmonogramu  ty…

Smart Home