Skip to main content
Logo print

Bezprzewodowa automatyka domowa | Legrand Poland

Smart Home Legrand Netatmo

Smart Home Legrand Netatmo

Bezprzewodowa automatyka

Smart Home Legrand Netatmo

Oferta Legrand odpowiada na zapotrzebowanie Klientów: to nowoczesny dom jutra dostępny już dzisiaj. Zalety oferty to nie tylko łatwość instalacji i zróżnicowane funkcje sprzętu, ale i bogactwo dostępnych serii i linii estetycznych. Dzięki temu osprzęt Legrand jest przyjazny zarówno dla końcowego użytkownika, jak i dla projektanta lub instalatora. W skład oferty wchodzi również wszechstronny wybór automatyki domowej oraz podnoszące bezpieczeństwo systemy wideodomofonowe.
  
    

Bezprzewodowa automatyka

Komfort w zasięgu ręki

Sprzęt elektroinstalacyjny Legrand umożliwia sterowanie urządzeniami domowymi z intuicyjnej aplikacji na smartfonie dzięki sieci zaawansowanych rozwiązań skomunikowanych przez Wi-Fi. Łatwa integracja elementów przewodowych z bezprzewodowymi oraz możliwość włączania do sieci elementów innych producentów gwarantują elastyczność użytkowania. Klienci doceniają możliwość dostosowania rozwiązań automatyki domowej Legrand do praktycznie dowolnych wymagań, a inwestorzy i wykonawcy cenią pewność i komfort pracy z osprzętem Legrand do inteligentnego zarządzania domem.

Bezprzewodowa automatyka

Elementy systemu

System automatyki domowej MY HOME podnosi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców zwiększając jednocześnie prestiż i wartość użytkową mieszkania. Elastycznie dobierane elementy systemu pozwalają na sterowanie oświetleniem, roletami i ogrzewaniem, monitorowanie zużycia mediów oraz systemu alarmowego, kontrolę dystrybucji dźwięku z domowego zestawu audio oraz obsługę funkcji wideodomofonów. Dodatkowo użytkownik ma dostęp do indywidualnych scenariuszy. Może np. jednym przyciskiem jednocześnie uruchomić alarm i wyłączyć ogrzewanie wychodząc z domu. Kolejną zaleta jest możliwość zdalnego lub lokalnego sterowania systemem ze smartfona lub komputera.

Łatwa instalacja


Instalacja osprzętu Legrand jest łatwa i intuicyjna. Można stosować go w budownictwie każdego rodzaju, zarówno mieszkaniowym, jak i komercyjnym lub przemysłowym. Skomunikowane przez Wi-Fi urządzenia tworzą spójną, bezpieczną sieć, którą można w każdej chwili rozbudować dzięki możliwości dowolnego łączenia elementów przewodowych z bezprzewodowymi. Elastyczność systemu ułatwia pracę wykonawcy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości pewność instalacji gwarantuje szczegółowy Przewodnik Instalatora.

przykładowa instalacja

Przykładowy scenariusz


Oto przykład możliwości, jakie otwiera użytkowanie osprzętu Legrand. Zaledwie trzy produkty wystarczą, by uzyskać dostęp do scenariuszy w aplikacji Home +  Control. Potrzebne będą gniazda connected – serce systemu, łączniki connected – po jednym w każdym pokoju oraz łączniki rolet. Po ich zainstalowaniu produkty przewodowe kontrolują oświetlenie, urządzenia elektryczne oraz rolety.

Po spersonalizowaniu scenariusza w aplikacji Home + Control trzeba go włączyć. Aktywacja jest prosta - wystarczy nacisnąć dół klawisza głównego WYJŚCIE/POWRÓT. Naciśnięcie klawisza natychmiast wyłączy całe oświetlenie sufitowe oraz kinkiety, lampy stołowe i podłogowe, a nawet opuści rolety w salonie!

Aplikacja


Mobilna aplikacja Home + Control umożliwia lokalny i zdalny dostęp do urządzeń automatyki domowej. Użytkownik może z łatwością zarządzać automatyką domową posługując się wyłącznie smartfonem lub asystentem głosowym. Sterowanie jest łatwe do opanowania i proste w obsłudze, a dostępne funkcje obejmują całość urządzeń Legrand: od elementów umożliwiających włączanie i wyłączanie świateł oraz sterowanie ich natężeniem aż po regulację ogrzewania i o wiele więcej.

Aplikacja posiada możliwość monitoringu urządzeń oraz umożliwia wybieranie scenariuszy użytkownika, które pozwalają jednym gestem włączać zaprogramowany wcześniej zestaw ustawień, np. aktywacja scenariusza porannego wyłączy ogrzewanie po wyjściu z domu.

 

Bezprzewodowa automatyka domowa

Oferta na legrandwdomu.pl