Skip to main content
Logo print

Zamek w Janowie Podlaskim | Legrand Poland

Zamek w Janowie
05/12/2022

Zamek w Janowie Podlaskim

Janów Podlaski, Poland

Nowoczesne Centrum konferencyjno-bankietowe
Historia  zamku sięga XV wieku, a zachowane mury w odnowionym obiekcie pochodzą z XVIII wieku. Z pasji do historii powstało 4 gwiazdkowe Centrum konferencyjno - bankietowe na 1000 osób. Mieści się ono w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji gości oddano 500 miejsc noclegowych, 15 sal konferencyjnych, strefę Wellness, gabinety dr Ireny Eris oraz centrum rehabilitacji. Piękno zabytków Podlasia na tle nieskażonej natury aktywne osoby mogą podziwiać pieszo, rowerem, łodziami lub z motolotni. W pobliżu znajduje się również stadnina koni.

ZAMEK W JANOWIE PODLASKIM


Tak duży, specyficzny obiekt wymaga dyskretnego i niezawodnego zasilania w znaczne ilości energii elektrycznej. Zapewniają to rozdzielnice elektryczne Legrand nn XL³ 4000A z wyłącznikami mocy DMX³,  wyłącznikami kompaktowymi  DPX³ i aparaturą modułową zabezpieczająco-sygnalizacyjną  nowej serii 400, jako kontynuacji starszej modułowej serii Legrand typu 300.

Osobnym zagadnieniem jest zasilanie odbiorników  w energię elektryczną i komunikacja  multimedialna  na przestrzeni dużych sal konferencyjno-bankietowych, bez niebezpiecznej plątaniny kabli i przewodów. Gwarantują to licznie rozmieszczone prawie niewidoczne ( proszę znaleźć na zdjęciu ;-) ) puszki podłogowe z gniazdami 230V i do sieci komputerowej.