Skip to main content
Logo print

TENSOR | Legrand Poland

Tensor
29/11/2022

TENSOR

Gdynia, Poland

Nowoczesny kompleks biurowców klasy A

Wysokość budynków, kubatura, jasna kolorystyka, elementy industrialne powodują, że budynki Tensora nawiązują do lokalnych klimatów Gdyni. Inwestycja wyróżnia się przez staranne zagospodarowanie przestrzeni wspólnej pełnej zieleni, z placem do gry w bule oraz tenisa stołowego. Dzięki niebanalnej architekturze i sympatycznemu otoczeniu w budynkach Tensora można znaleźć przyjemne miejsce do pracy.

 

TENSOR


Obiekt zasilany jest przez 5 transformatorów suchych  żywicznych 15/0,4kV firmy Legrand.

Zabezpieczenia, sterowanie i sygnalizację sieci niskiego napięcia  wykonano korzystając całkowicie z aparatów firmy Legrand. W miejscach gdzie rozdzielnie wymagały dużej szczelności wykorzystano szafy Atlanic IP66.

Sieć LAN i zasilanie elektryczne doprowadzono do stanowisk pracy za pomocą puszek podłogowych i  kanałów DLP z mechanizmami Mosaic. Cechą szczególną mechanizmów Mosaic jest uniwersalność zastosowań tych samych mechanizmów w: puszkach podłogowych, kanałach p/t, n/t, kanałach DLP, kolumnach i rozdzielnicach modułowych itp. Seria Mosaic to ponad 350 mechanizmów od klasycznych łączników, gniazd 230V (zwykłych i kodowanych), sieciowych RJ 45, USB, HDMI, HD15 (VGA), Jack, RCA itp. Mechanizmy Mosaic występują w kolorach: biały, aluminium lub antracyt.