Skip to main content
Logo print

RYVU THERAPEUTICS – badania i rozwój w biotechnologii | Legrand Poland

Ryvu
08/12/2022

RYVU THERAPEUTICS – badania i rozwój w biotechnologii

Poland

Ryvu Therapeutics jest polską biotechnologiczną firmą dostarczającą innowacyjne preparaty wykorzystywane w onkologicznej terapii celowanej. Ryvu Therapeutics rozwija nowatorskie terapie w obszarach, w których brakuje dostatecznych metod leczenia nowotworów.

Sercem nowego obiektu Ryvu Therapeutics jest kompleks laboratoriów badawczych z zakresu chemii medycznej, biochemii, biologii molekularnej i komórkowej oraz analityki, niezbędnych do badań nad innowacyjnymi lekami. Uruchomienie tego ośrodka w Krakowie zwiększa potencjał w produkcji leków Ryvu Therapeutics.

RYVU THERAPEUTICS – BADANIA I ROZWÓJ W BIOTECHNOLOGII


Budynek składa się z sześciu kondygnacji o powierzchni całkowitej ok. 10 tys. m2, w tym ponad 8 tys. m2 powierzchni użytkowej przypada między innymi na laboratoria i biura. Szynoprzewody Zucchini jako najbardziej zaawansowana metoda doprowadzenia zasilania gwarantuje stabilną i bezprzerwową pracę części naukowo-badawczej oraz biur. W przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej automatyczne układy przełączania zasilania z wykorzystaniem wyłączników DMX3 i DPX3 zabezpieczają zachowanie ciągłości dostaw energii elektrycznej. Jakość energii elektrycznej jest monitorowana zdalnie przez analizatory sieci EMDX3. W części laboratoryjnej zastosowano rozdzielnice Marina wykonane z włókna szklanego i poliestru, odporne na specjalne warunki. Zachowanie sterylnych warunków w laboratoriach ułatwia antybakteryjny osprzęt Mosaic (łączniki i gniazda 230V). Bogata kolorystyka zastosowanych gniazd Mosaic (zielone, czerwone, białe) wynika z separacji poszczególnych obwodów. W części biurowej zastosowano osprzęt Niloe STEP w kontrastowych kolorach czarnym i białym podkreślając nowoczesny i stylowy charakter wnętrz.

 

RYVU - wnętrze