Skip to main content
Logo print

Osiedle Miłe Zacisze | Legrand Poland

Osiedle Miłe Zacisze
06/12/2022

Osiedle Miłe Zacisze

Katowice, Poland

Ocena przez Inwestora współpracy z firmą Legrand.

Budowa osiedla Miłe Zacisze realizowanego w Katowicach-Piotrkowicach przy ul. Tunelowej dobiega końca. Inwestycja składająca się z 61 budynków jednorodzinnych i 38 segmentów (tj. 170 mieszkań) wielorodzinnych zaawansowana jest w 80%.

 

OSIEDLE MIŁE ZACISZE


Poprosiliśmy Pana Zdzisława Małeckiego, prezesa INWEST PA Sp. z o.o. – firmy będącej deweloperem i jednocześnie w ramach grupy kapitałowej Piecexport – Piecbud, generalnym wykonawcą osiedla Miłe Zacisze o opinię na temat współpracy z firmą Legrand i ocenę naszych wyrobów.

Wybór firmy Legrand Pan Prezes uzasadnił następująco: „Na etapie przygotowania inwestycji, porównując składane oferty, zdecydowaliśmy się zastosować wyroby o wysokiej jakości i estetyce wykonania. Pragnęliśmy zapewnić wysoki standard planowanego osiedla”. Dodał również: „Cena końcowa wyrobów Legrand była adekwatna do proponowanej jakości”.

Ponadto Pan Prezes był zadowolony z terminowości dostaw w trakcie realizacji, na co wpływ miała sprawna współpraca na linii producent – hurtownia – wykonawca. Stwierdził: „Wysoko oceniam bezpośrednią współpracę ze specjalistami Legrand na etapie przygotowania i wykonawstwa, dzięki temu oferta była dostosowana do naszych zmieniających się potrzeb”.

Efektem dobrej oceny i zdobycia zaufania jest zapowiedź korzystnej współpracy przy planowanych następnych inwestycjach, takich jak budowa osiedla mieszkaniowego w Sosnowcu i w centrum Katowic.