Skip to main content
Logo print

Klinika Medico-Brain | Legrand Poland

Medico Brain
08/12/2022

Klinika Medico-Brain

Warszawa, Poland

Klinika Zdrowia i Rozwoju Osobistego Medico-Brain w Warszawie.

Medico-Brain jest ośrodkiem medyczno-terapeutycznym specjalizującym się w profesjonalnych badaniach i diagnostyce z dziedziny terapii chorób i zaburzeń neurologicznych, psychologicznych, psychiatrycznych i logopedycznych oraz rozwoju potencjału mózgu.

Za sprawą najwyższej staranności o estetykę i dobór wszystkich elementów w aranżacji pomieszczeń już sam wystrój wnętrza odpręża i daje poczucie komfortu i relaksu. Począwszy od sali recepcji poprzez gabinety i sale terapeutyczne w klinice zwraca uwagę zarówno estetyka jak i zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań architektury wnętrz.

KLINIKA MEDICO-BRAIN


Osprzęt Sistena Life
Klasyczny wygląd oraz bogactwo wykończeń osprzętem Sistena Life pozwoliły projektantom na osiągnięcie odpowiedniego efektu, dzięki harmonijnie dobranym elementom. Rozwiązania techniczne Sistena Life doskonale komponują się w obiekcie z uwzględnieniem jego medycznego przeznaczenia.

Ciepłe barwy Sistena Life perfekcyjnie wpisują się w przytulne wnętrze kliniki. Włączniki w kolorze choco subtelnie podkreślają urok skórzanych mebli i drewnianych wykończeń. W innych pomieszczeniach aluminiowe ramki i klawisze nawiązują do nowoczesności kliniki. W pomieszczeniach, z których korzystają młodzi pacjenci zielone ramki uzupełniają kolorową stylizację.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: