Skip to main content
Logo print

Kapelanka 42 | Legrand Poland

Kapelanka
05/12/2022

Kapelanka 42

Kraków, Poland

Kapelanka 42 - Biurowiec w Krakowie z Certyfikatem LEED na poziomie Gold. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

 

KAPELANKA 42


Certyfikat LEED (Leadership In Energy & Environmental Design) klasyfikuje oddziaływanie budynku na środowisko naturalne na etapie projektowania, budowy i eksploatacji. Użytkownicy  w ekologicznym budynku mają do dyspozycji 30% więcej świeżego powietrza, dostęp do światła dziennego jest zagwarantowany dla 75% powierzchni.

Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom firmy Legrand dla biur stanowiska pracy spełniają wymagania światowych standardów.

Zasilanie  z  sieci elektrycznej zwykłej i dedykowanej z UPS oraz sieci LAN doprowadzone jest do poszczególnych pomieszczeń puszkami podłogowymi a następnie za pomocą bloków biurowych, bloków zasilającymi lub wbudowanymi w blaty mini puszkami pop-up o kolorystyce dostosowanej do otoczenia.

Wewnątrz tych rozwiązań zastosowano osprzęt systemu Mosaic ™ wytyczający  przez Legrand od 35 lat standardy w tej dziedzinie. Projektanci maja do dyspozycji w systemie Mosaic™ ponad 350 różnych mechanizmów począwszy od gniazdek 230V  do wyłączników różnicowoprądowych.