Skip to main content
Logo print

Hotel SPA | Legrand Poland

Przystań
05/12/2022

Hotel SPA

Olsztyn, Poland

PRZYSTAŃ HOTEL SPA nad jeziorem Ukiel – relaks bliżej natury

Ten wyjątkowy obiekt wypoczynkowy położony jest nad brzegiem najgłębszego i największego akwenu w Olsztynie. Mocno wysunięte w głąb jeziora przeszklone pokoje hotelowe, recepcja, restauracja i basen oraz bezpośredni dostęp do „prywatnych” plaż i pomostów pozwalają w pełni cieszyć się bliskością natury. Z zielonych tarasów na dachu hotelu goście mogą podziwiać wschody i zachody słońca, ciesząc się niepowtarzalnym widokiem.

HOTEL SPA


Nowoczesna architektura czterogwiazdkowego hotelu dzięki swej prostocie i surowości nie konkuruje z otaczającą ją przyrodą, lecz idealnie z nią harmonizuje.Projektując wnętrza ze względu na funkcje obiektu duży nacisk położono nie tylko na wzornictwo stosowanego wyposażenia, ale i również na jego jakość, tak aby przy prostej eleganckiej formie zapewnić komfort użytkowania i niezawodność. Dobór naturalnych materiałów z największą starannością oraz architektura wnętrz, która oszczędnie korzysta z palety barw to prawdziwa oaza spokoju i wytchnienia. W obiekcie przeważają szarości, odcienie bieli, kolorystyka drewna szkła i metalu.

Design linii osprzętu Celiane wychodzi naprzeciw potrzebom aranżacji zgodnej z naturą . W hotelu PRZYSTAŃ zastosowano ramki Beton Woskowy z plakietkami w kolorze tytan. Oczywiście na rozdzielnie główne wybrano produkty Legrand: XL3 800 i XL3 400, funkcjonalne i łatwe do prefabrykacji. Rozdzielnie oddziałowe to podtynkowe XL3 160 z aparaturą modułową i sterowniczą Legrand. Na rozdzielnie z aparaturą chroniącą poszczególne obwody tzw. tablice mieszkaniowe wybrano podtynkowe, dyskretne rozdzielnice Practibox. W miejscach gdzie są trudniejsze warunki środowiskowe zastosowano rozdzielnice RN65 o szczelności IP65.