Skip to main content
Logo print

Fort CZE | Legrand Poland

FORTCZE
05/12/2022

Fort CZE

Warszawa, Poland

„Fort CZE” to inwestycja będąca połączeniem prestiżu z duchem historii.  Fort CZE Czerniaków wzniesiony w XIX w. staje się dziś częścią zabudowy położonego na wyspie aparthotelu z użyciem produktów Legrand.

Otoczony fosą teren w centrum Warszawy zaadaptowano pod budowę  kompleksu 21 budynków typu aparthotel.

Do dyspozycji nabywców oddano apartamenty, które będą mogły zostać wykorzystane również do krótko- lub długookresowego wynajmu, prowadzonego przez profesjonalnego zarządcę.

FORT CZE


Odrestaurowane zabytkowe XIX wieczne koszary na terenie osiedla przeznaczono na centrum gastronomiczno-kulturowe z luksusowymi restauracjami i salami fitness. Kameralna inwestycja o niskiej zabudowie z terenami sportowo-rekreacyjnymi w otoczeniu zieleni i zabytków to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

Ze względu na najwyższy standard apartamentowców zastosowano w części wspólnej osprzęt Celiane z ramkami w kolorze „łupek” i „bazalt” oraz klawiszami w kolorze grafitowym.

W poszczególnych pomieszczeniach inwestorzy podejmowali indywidualne decyzje wybierając przykładowo linię Axolute w kolorze „antracyt”.

Komunikacja kontroli dostępu odbywa się w technologii cyfrowej Bticino z uwzględnieniem centrali portierskiej. U lokatorów zainstalowano wideofony bezsłuchawkowe z 7 calowym ekranem dotykowym C300.

Aparaty zabezpieczające, sterownicze i sygnalizacyjne Legrand umieszczono w szerokiej gamie rozdzielnic Legrand od najnowszych XL³ S 630A przez tradycyjne XL³ 400, XL³ 125,  po najmniejsze NEDBOX 12-rzędowe.