Skip to main content
Logo print

Europejskie Centrum Medyczne - Kort Klinika | Legrand Poland

Europejskie Centrum Medyczne - Kort Klinika
08/12/2022

Europejskie Centrum Medyczne - Kort Klinika

Poland

Od strony elektrycznej obiekt został całkowicie wyposażony w produkty Legrand od aparatów mocy i szaf XL³ 4000 przez aparaturę modułową do klasycznych gniazd i łączników.

 

EUROPEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE - KORT KLINIKA


Fachowa kadra lekarska opolskiego Centrum służy pomocą  w przychodni ortopedycznej, oddziale szpitalnym i podczas całościowej  rehabilitacji. Doświadczeni specjaliści oferują leczenie w zakresie endoprotezoplastyki stawów, chorób zwyrodnieniowych stawów, kręgosłupa i medycyny stóp. Rozwiązania architektoniczne nowoczesnego obiektu gwarantują pacjentom dobre samopoczucie podczas całego procesu leczenia. Projekty plastyczne poszczególnych sal, łącznie z blokami operacyjnym tworzą klimat spokoju obniżając poziom stresu i przyśpieszając proces zdrowienia.

 

Od strony elektrycznej obiekt został całkowicie wyposażony w produkty Legrand od aparatów mocy i szaf XL³ 4000 przez aparaturę modułową do klasycznych gniazd i łączników. Dostarczanie energii elektrycznej bez przerw gwarantują samoczynne układy SZR i Zespoły UPS  Legrand zasilające aparaturę medyczną i serwerownię.

W celu obniżenia kosztów zużywanej energii zastosowano kompensację mocy biernej.