Skip to main content
Logo print

DOT OFFICE BUDYNEK G | Legrand Poland

Budynek G należy do kompleksu biurowego Dot Office realizowanego przez Grupę BUMA na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny.
29/11/2022

DOT OFFICE BUDYNEK G

Kraków, Poland

Budynek G należy do kompleksu biurowego Dot Office realizowanego przez Grupę BUMA na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Krakowski Park Technologiczny”. Na jej obszarze koncentruje się potencjał naukowo-badawczy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz mają siedziby międzynarodowe instytucje biznesowe. Zespół budynków Dot Office  jest znakomicie skomunikowany dzięki bliskiemu położeniu węzła Skawina oraz  autostradowej obwodnicy miasta, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się strategiczny węzeł komunikacji miejskiej z szybkim tramwajem do centrum. Projekt budynku powstał w  biurze architektonicznym Medusa Group. Zaproponowana nietypowa forma  budynku nie tylko znakomicie wpisuje się w otoczenie, ale również wzbogaca powierzchnię kompleksu tworząc atrakcyjną przestrzeń publiczną. Potwierdzeniem wysokiego standardu obiektu jest uzyskanie certyfikatu BREEAM na poziomie „EXCELLENT”.

DOT OFFICE BUDYNEK G


W budynku G kompleksowo zastosowane zostały produkty Legrand. Począwszy od transformatorów SN/nn zasilających, po najmniejszą aparaturę zabezpieczającą i sterowniczą. W zależności od potrzeb użyte rozdzielnice XL3 maja szczelność IP55 lub IP40. Kontrolę jakości energii elektrycznej dostarczanej do odbiorników sprawują liczne analizatory EMDX3.