Skip to main content
Logo print

CEFARM | Legrand Poland

CEFARM
05/12/2022

CEFARM

?, Poland

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. Do zarządzania przepływem towarów służy system komputerowy obsługiwany przez serwerownię i komputery PC.

Cefarm wiodącą pozycję na rynku wyrobów farmaceutycznych zawdzięcza długoterminowym i partnerskim relacjom z kontrahentami, profesjonalnemu zespołowi oraz ciągłemu rozwojowi. W firmie wdrożono światowe standardy Dobrej Praktyki Wytwarzania i Importu, Dobrej Praktyki Dystrybucji oraz ISO9001. Firma oferuje specjalistyczne usługi związane z transportem i magazynowaniem wyrobów medycznych takich jak składy konsygnacyjne, składy celne, magazyny importera.

CEFARM


W stałej ofercie handlowej znajduje się ponad 14 tysięcy pozycji asortymentu szeroko rozumianych wyrobów farmaceutycznych, których przechowywanie i dystrybucja musi spełniać specyficzne wymagania.

Do zarządzania przepływem towarów służy system komputerowy obsługiwany przez serwerownię i komputery PC. Niezbędnymi elementami tego systemu są UPS Legrand, które gwarantują pewność przechowywania i przetwarzania danych.

UPS Archimod HE o mocy 60kVA służy do ochrony i podtrzymania zasilania infrastruktury IT w budynku administracyjno-biurowym. Modułowa budowa gwarantuje możliwość dalszej rozbudowy o kolejne moduły mocy. Odpowiedni czas podtrzymania zapewniają akumulatory o 12 - letniej żywotności umieszczone obok UPS,  a nad całym systemem czuwa interfejs SNMP umożliwiający zdalną diagnostykę i sterowanie poprzez sieć. Czujniki  środowiskowe kontrolują temperaturę i wilgotność w wydzielonym pomieszczeniu UPS.

UPS Daker  DK o mocy 10kVA w technologii online służy do ochrony i podtrzymania zasilania serwerowni.

Ten typ UPS-a stanowi zwartą konstrukcję, a dzięki uniwersalnej konfiguracji Tower/Rack został zainstalowany w istniejącej szafie typu rack 19”.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: