Skip to main content
Logo print

Action S.A. | Legrand Poland

Action
05/12/2022

Action S.A.

Zamień, Poland

Spółka giełdowa branży IT z 25 letnią tradycją. Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym w Zamieniu koło Warszawy jest funkcjonalna, a jednocześnie nowoczesna, podkreśla osiągniętą pozycję i dynamizm firmy.

Początków najważniejszej spółki giełdowej branży IT w Polsce należy szukać na warszawskiej giełdzie komputerowej. Obecnie ACTION S.A. notuje przychód 3,5 mld zł  działając w sektorze produkcji i dystrybucji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego i materiałów eksploatacyjnych. Jest właścicielem takich dochodowych marek jak Sferis, Pentagram, Centrum edukacyjne ACTIS, ActiveJet, Action Games Lab. W wyniku wygranego przetargu spółka dostarczyła za sumę przeszło 14 ml zł  serwery pod własną marką Actina dla Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie CERN . Z zamiarem ekspansji na rynku europejskim utworzono na bazie istniejącej firmy niemieckiej Action Europe GmbH.

ACTION S.A.


Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym w Zamieniu koło Warszawy wyraża  ducha firmy ACTION ; jest funkcjonalna a jednocześnie nowoczesna, podkreśla osiągniętą pozycję i dynamizm firmy. Tworząc „układ nerwowy obiektu” okablowanie strukturalne sięgnięto po najbardziej prestiżowe rozwiązania kanały DLP aluminiowe,  kolumny aluminiowe i mechanizmy Mosaic aluminium.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji: