Skip to main content
Logo print

Classe 300EOS with Netatmo jest nowym wideodomofonem systemu 2-przewodowego Bticino. | Legrand Poland


Classe 300EOS with Netatmo - nowym wideodomofonem systemu 2-przewodowego marki Bticino.

Eos With Netatmo

Wbudowana łączność Wi-Fi pozwala na obsługę z poziomu aplikacji na smartfonie,   zarówno dla systemu iOS jak i Android. Aplikacja Home+Security pozwala nie tylko na obsługę funkcji systemu wideodomofonowego, ale również elementów systemu bezpieczeństwa smart Netatmo. To również pierwszy i jedyny na rynku wideodomofon wyposażony w asystenta głosowego Amazon Alexa.

 

Design

Unikalna i zdecydowanie wyróżniająca się koncepcja wzornicza. Pionowy, smukły kształt, perfekcyjna czystość minimalistycznej formy połączone z maksymalną funkcjonalnością dla najwyższego komfortu użytkownika. Zdobywca prestiżowej nagrody.

Wideodomofon

Dotykowy, pionowy ekran o przekątnej 5” oraz dotykowe klawisze. Ewolucyjny interfejs użytkownika z absolutnie intuicyjną obsługą wzorowaną na smartfonach. Funkcja przesuwania (swipe) oraz podpowiedzi, aby prowadzić Cię i dostarczać sugestii w dynamiczny sposób.Dodatkowo intuicyjne menu dające dostęp do spersonalizowanych funkcji i ustawień.

Aplikacja Home+Security

Najlepsza aplikacja dla obsługi funkcji wideodomofonu i dodatkowych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu. Alerty i powiadomienia o połączeniach przychodzących, wykryciu ruchu i osób, informacje o zdarzeniach i sterowanie zamkami za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu.

aplikacja

Netatmo

alexa

ALEXA na pokładzie

Pierwszy wideodomofon z wbudowanym asystentem głosowym Alexa.
Korzystaj z pełni możliwości Alexy, dzięki interakcji z wszystkimi jej funkcjami, takimi jak:

  • Spersonalizowane procedury
  • Odtwarzanie muzyki
  • Smart Home
  • Ustawianie alarmów zegarowych
  • Komunikaty i funkcje wideodomofonu

 

Możesz zapewnić sobie opcję rozwojowego systemu Smart Home, w dowolnej chwili lub stopniowo rozbudowując go o wszelkie inteligentne urządzenia kompatybilne z Alexą (“works with Alexa”)!